Hej! Od dziś będę prowadzić tego bloga :) Z innymi. mam nadzieję, że mnie polubicie ;)
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Powitanie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Powitanie. Pokaż wszystkie posty
niedziela, 22 kwietnia 2012
sobota, 14 kwietnia 2012
Powitanie
Hej, jestem nową redaktorką...lalalala wszyscy tak piszą. Ja przedstawię się tak:
Imię: Nadia
Nick na stardoll: nadia_inez
Uprawnienia: Nowa Redaktorka
Mam nadzieję że mnie polubicie!
niedziela, 8 kwietnia 2012
Powitanie
Hej. Mam na imię Sandra i od dziś na blogu będę dodawała stylizacje. Na stardoll możecie mnie znaleźć pod nickiem Dandrusia. Być może znajdziecie coś dla siebie ;) Jak na razie to na tyle :) Więcej dowiecie się o mnie później. Pozdrawiam :**
Subskrybuj:
Posty (Atom)