Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Powitanie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Powitanie. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 22 kwietnia 2012

powitanie

Hej! Od dziś będę prowadzić tego bloga :) Z innymi. mam nadzieję, że mnie polubicie ;)

sobota, 14 kwietnia 2012

Powitanie

Hej, jestem nową redaktorką...lalalala wszyscy tak piszą. Ja przedstawię się tak: Imię: Nadia Nick na stardoll: nadia_inez Uprawnienia: Nowa Redaktorka Mam nadzieję że mnie polubicie!

niedziela, 8 kwietnia 2012

Powitanie

Hej. Mam na imię Sandra i od dziś na blogu będę dodawała stylizacje. Na stardoll możecie mnie znaleźć pod nickiem Dandrusia. Być może znajdziecie coś dla siebie ;) Jak na razie to na tyle :) Więcej dowiecie się o mnie później. Pozdrawiam :**