Strony
strona główna
Reklamy
Obsada
Partnerzy medialni
Wielkie konkursy
Mega loterie
Ukryte sklepy
Co Kupić ,
Nagłówki bloga
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
nowości
.
Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
nowości
.
Pokaż wszystkie posty
poniedziałek, 7 maja 2012
Kilka na raz
Nowe Fantasy Hotel -
kupicie coś ?
Nowe lakiery :
Kupicie jakieś lakiery ? ja mam sporo na oku :))
Nowe doree :
Ja kupię sporo farb :))
Uszy
Wow.. Uszy do tineling wróciły :)) kosztują tylko 4 sd, a są bardzo wartościowe więc polecam kupić . ja kupiłam podróbkę takich uszu, a kosztowało mnie to nie mało, bo 44 sd :))
Jeszcze organizuję konkurs na 4 sd do zakupu uszy :)
czwartek, 3 maja 2012
Reklama
Skorzystacie?
poniedziałek, 30 kwietnia 2012
Nowe DOT
Do starplazy doszła nowa kolekcja DOT .
kupicie coś ?? ja chyba nie, ponieważ kosmetyki się dużo nie różnią od poprzednich :)
niedziela, 29 kwietnia 2012
Opcja w Salonie Piękności
Mowa o treskach. są to włosy dla naszej doll, które automatycznie zostaną przełożone na naszą lalkę .
Tress
Wow.. No i mamy treski do włosów.. podoba się wam ? mi baardzo :)
Nowe WOTW
Dostaliśmy na swoją skrzynkę wiadomość informującą nas o nowej kolekcji WOTW.. Podoba się wam coś ?
Ja mam spore rzeczy :)
czwartek, 26 kwietnia 2012
Dostawa do sklepu
No i nareszcie doszła dostawa do sklepu PPQ :)
ZOBACZCIE !
Kupicie coś?
Nowe PPQ
Dziś na nasze skszynki przyszła reklama sklepu :
:)
PPQ
Nowości w PPQ ! Mi się bardzo podobają te rzeczy, a wam ? Macie już coś na oku ? No i oczywiście chodzi mi tu o wiadomość od adminów :)
środa, 25 kwietnia 2012
MAWI london
Do starplazy doszedł nowy sklep MAWI london. Jest to sklep z Biżuterią :)
Nowe HB
Dziś do sklepu It Girls doszło nowe HB .. Jest to :
kupicie ?
Minnimalism
Do starplazy doszła nowa kolekcja minnimalism . dostaliśmy wiadomość od adminów :
piątek, 13 kwietnia 2012
nowe hb
Dziś do starplazy doszło nowe HB. jest nim torebka.. mi się osobiście nie podoba. nie mam zamiaru kupić .. a wy ?
( jest jednocześnie wyborem dnia )
wtorek, 10 kwietnia 2012
nowe HB
Dziś do SP doszło nowe HB .. pochodzi ze sklepu bonjour bizou i kosztuje 19 sd.. mi się nie podoba, a więc nie zamierzam kupić .. a Wy ?
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)