Pokazywanie postów oznaczonych etykietą nowości. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą nowości. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 7 maja 2012

Kilka na raz

Nowe Fantasy Hotel -


kupicie coś ?

Nowe lakiery :


Kupicie jakieś lakiery ? ja mam sporo na oku :))

Nowe doree :


Ja kupię sporo farb :))



Uszy

Wow.. Uszy do tineling  wróciły :)) kosztują tylko 4 sd, a są bardzo wartościowe więc polecam kupić . ja kupiłam podróbkę takich uszu, a kosztowało mnie to nie mało, bo 44 sd :))




Jeszcze organizuję konkurs na 4 sd do zakupu uszy :)

poniedziałek, 30 kwietnia 2012

Nowe DOT

Do starplazy doszła nowa kolekcja DOT .


kupicie coś ?? ja chyba nie, ponieważ kosmetyki się dużo nie różnią od poprzednich :)

niedziela, 29 kwietnia 2012

Opcja w Salonie Piękności

Mowa o treskach. są to włosy dla naszej doll, które automatycznie zostaną przełożone na naszą lalkę .


Tress

Wow.. No i mamy treski do włosów.. podoba się wam ? mi baardzo :)



Nowe WOTW

Dostaliśmy na swoją skrzynkę wiadomość informującą nas o nowej kolekcji WOTW.. Podoba się wam coś ?

 Ja mam spore rzeczy :)

czwartek, 26 kwietnia 2012

Dostawa do sklepu

No i nareszcie doszła dostawa do sklepu PPQ :)
ZOBACZCIE !



Kupicie coś?

Nowe PPQ

Dziś na nasze skszynki przyszła reklama sklepu :

:)

PPQ

Nowości w PPQ ! Mi się bardzo podobają te rzeczy, a wam ? Macie już coś na oku ?  No i oczywiście  chodzi mi tu o wiadomość od adminów :)


piątek, 13 kwietnia 2012

nowe hb

Dziś do starplazy doszło nowe HB. jest nim torebka.. mi się osobiście nie podoba. nie mam zamiaru kupić .. a wy ?
( jest jednocześnie wyborem dnia )

wtorek, 10 kwietnia 2012

nowe HB

Dziś do SP doszło nowe HB .. pochodzi ze sklepu bonjour bizou i kosztuje 19 sd..  mi się nie podoba, a więc nie zamierzam kupić ..  a Wy ?