Jak wiecie kiedyś zrobiłam temat o tym że każdy chce ładnie wyglądać za tanie ciuchy. Teraz pokaże wam część 2 ;)
Jest tu więcej ciuchów i dodatków :
Kliknij aby powiększyć !
Mi się wszystko podoba :)
A wam?
Skomentujcie ☺
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą StarBazar. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą StarBazar. Pokaż wszystkie posty
poniedziałek, 23 kwietnia 2012
sobota, 7 kwietnia 2012
StarBazar
Dziś szukałam fajnych rzeczy w StarBazarze. Każdy chciał by się ubrać ładnie i tanio. Ja znalazłam kilka rzeczy a oto one :
( kliknij aby powiękrzyć )
Mi się kilka rzeczy podoba, a wam ?
SKOMENTUJCIE ☺
Mi się kilka rzeczy podoba, a wam ?
SKOMENTUJCIE ☺
Subskrybuj:
Posty (Atom)
