Do starplazy doszło nowe HB . Jest nim naszyjnik. Gdy wejdziemy w nowości naszyjnik nie pokazuje się nam. kosztuje 10 sd ..
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą błędy. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą błędy. Pokaż wszystkie posty
wtorek, 1 maja 2012
piątek, 20 kwietnia 2012
Błąd ?
Jak tak sobie siedziałam na swoim koncie to popatrzyłam na miejsce wiadomości transmitowanych i zauważyłam, że coś się przesunęło :)
czwartek, 19 kwietnia 2012
Błąd ?
Poszłam do sklepu bo chciałam kupić kilka kosmetyków.....ja biorę kosmetyk chcę go położyć na półkach a tu.....MOGĘ NIM RUSZAĆ JAK UBRANIAMI!!!! Nie da się pomalować lalki. ..... no sami zobaczcie :
No i co o tym myślicie ?
Mi się ten błąd nie podoba ;)
SKOMENTUJCIE !
No i co o tym myślicie ?
Mi się ten błąd nie podoba ;)
SKOMENTUJCIE !
piątek, 6 kwietnia 2012
Subskrybuj:
Posty (Atom)

