Dzisiejszą CG jest reema4787. Nie jest ładna :/
A NCG RAMZESIK205. Ona jest ładna
Zasłużyły ?
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą cg i ncg. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą cg i ncg. Pokaż wszystkie posty
niedziela, 6 maja 2012
środa, 2 maja 2012
CG i NCG - 2 maj
Dzisiejsza CG jest : Seda_97265, jest ona bardzoo ładna :)
A NCG jest : Ann1334, też jest ładna :)
Zasłużyły?
SKOMENTUJCIE ☻
A NCG jest : Ann1334, też jest ładna :)
Zasłużyły?
SKOMENTUJCIE ☻
środa, 25 kwietnia 2012
CG i NCG 25 kwietnia
Dzisiejszą CG jest : brenses_16
A NCG jest :22LadyGaga224
Oby dwie są ładne ;)
Zasłużyły ?
SKOMENTUJCIE ☺
A NCG jest :22LadyGaga224
Oby dwie są ładne ;)
Zasłużyły ?
SKOMENTUJCIE ☺
poniedziałek, 16 kwietnia 2012
CG i NCG 16 kwietnia
Dzisiejszą CG jest : xlizziexlovex
jest b.ładna :)
A NCG jest : MariaAntonina20
Jest również ładna :)
Kliknij aby powiększyć !
Ja myślę że zasłużyły:)
A wy jak myślicie ?
SKOMENTUJCIE ☺
jest b.ładna :)
A NCG jest : MariaAntonina20
Jest również ładna :)
Kliknij aby powiększyć !
Ja myślę że zasłużyły:)
A wy jak myślicie ?
SKOMENTUJCIE ☺
środa, 11 kwietnia 2012
CG i NCG 11 kwietnia
Dzisiejszą CG jest : AliceCullen1267
Jest ona ładna :)
A dzisiejszą NCG jest : Sisi1358
Zasłużyły ?
SKOEMNTUJCIE ☻
Jest ona ładna :)
A dzisiejszą NCG jest : Sisi1358
Zasłużyły ?
SKOEMNTUJCIE ☻
niedziela, 8 kwietnia 2012
CG i NCG 7 kwietnia
Dzisiejszą CG i NCG jest ta sama osoba.
Nazywa się : JAGODOWA
Nie jest najpiękniejsz ... no ale :/
Oto ona :
Zasłużyła ?
SKOMENTUJCIE ☺
Nazywa się : JAGODOWA
Nie jest najpiękniejsz ... no ale :/
Oto ona :
Zasłużyła ?
SKOMENTUJCIE ☺
piątek, 6 kwietnia 2012
CG i NCG 6 kwietnia
Dzisiejszą CG została : HATECHAINMAILS
Bardzo trudny nick :)
Moim zdaniem zasłużya , jest bardzo ładna .... i jest Royalty :)
A NCG została : Natatalia98
Też jest nawet ładna i jest również Royalty ;)
A zauważyliście to ?
----------------------------------------------------->
To chyba błąd, że doll jest naga ?
Wspułczuje jej:/
Waszym zdaniem zasłużyły ?
SKOMENTUJCIE ☻
Bardzo trudny nick :)
Moim zdaniem zasłużya , jest bardzo ładna .... i jest Royalty :)
A NCG została : Natatalia98
Też jest nawet ładna i jest również Royalty ;)
A zauważyliście to ?
----------------------------------------------------->
To chyba błąd, że doll jest naga ?
Wspułczuje jej:/
Waszym zdaniem zasłużyły ?
SKOMENTUJCIE ☻
Subskrybuj:
Posty (Atom)

